تاریخچه

شرکت تحقیقاتی پیشگام‌پایازیست  به عنوان شرکتی دانش‌بنیان و برخوردار از تاریخچه‌ای سرشار از پژوهش‌های علمی در ایران از سال ۱۳۹۳ شروع به فعالیت کرد.

این شرکت با تمرکز بر تحقیق و توسعه و با بهره‌گیری از محققان جوان ایرانی به سوی تولید دانش‌فنی حرفه‌ای در حوزه سلامت کشور به شکل مؤثر و با قابلیت تولید فوری محصول در صنعت حرکت کرد.

شرکت پیشگام‌پایازیست با توجه به زیرساخت‌های موجود در شرکت، برخی از محصولات را به تولید و فروش رساند و برخی را به صورت فروش دانش‌فنی و دریافت رویالیتی فروش از صنایع مختلف به خصوص صنعت دارو و تجهیزات پزشکی به سر انجام رساند و موجبات پیشرفت و توسعه شرکت را فراهم آورد.

استراتژی تحقیقاتی شرکت با هدف تمرکز بر فن‌آوری‌های نوین که دارای قابلیت کمک به پیشرفت‌های درمانی جدید می‌باشند طرح‌ریزی شده است.

شرکت پیشگام‌پایازیست به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان با هدف توسعه تحقیقات در کشور و ایفای مسئولیت اجتماعی خود، انجام پروژه‌های تحقیقاتی منجر به تولید فناوری، محصول و نیز همکاری در انجام پایان‌نامه‌های تحقیقاتی در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکترا در رشته‌های زیست‌شناسی سلولی و مولکولی، زیست‌شناسی تکوینی، بیوشیمی، ژنتیک، بیولوژی تولید‌مثل و…. را در دستور کار قرار داده است.

این مرکز دارای فضای آزمایشگاهی جهت انجام پروژه‌های تحقیقاتی و برگزاری کارگاه‌های تخصصی آموزشی می‌باشد.

مشاوره در طراحی و ارائه پروژه های تحقیقاتی و فناوری مرتبط با موضوعات معرفی‌شده به اساتید، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و محققین از دیگر خدمات شرکت پیشگام‌پایا‌زیست می‌باشد.

در سال‌های گذشته تعداد زیادی دانشجوی دکترا و کارشناسی‌ارشد پایان‌نامه خود را با همکاری اساتید شرکت پیشگام‌پایازیست در این شرکت گذرانده‌اند که منجر به نتایج عالی و چاپ مقاله و اخذ پذیرش از دانشگاه‌های معتبر دنیا در مقاطع بالاتر شده است که این خود موجبات افتخار برای شرکت پیشگام را فراهم آورده است.